Mavi Boncuk Kids Wear

Hakkımızda

Mini’a Firması; 1997 yılında küçük bir atölyede, Mini’a markasıyla bebe ve çocuk giyimi alt grup imalatı ile tekstil sektörüne giren firmamız kısa zamanda Vişne Ticaret Bölgesi (Bursa)’ndeki öncü firmalardan biri olmuştur. Zamanla ürün çeşitliliğini arttıran Mini’a özellikle Jean pantolon, pantolon, şort, kapri, etek, ikili ve üçlü takım ürünlerinde yurtiçi ve yurtdışında talep edilen bir marka haline gelmiştir. Mini’a, Vişne Caddesinde imalat ile birlikte kendi toptan satış mağazasını açan ilk firmalardan olmuştur.

Sektörün gözde iki firması bilgi ve tecrübelerini birleştirmek, müşterilerine en kaliteli ürünü en hesaplı fiyatla sunmak maksadıyla 2020 yılında görüşmelere başlamış ve 2021 yılında Mavi Boncuk Aşkar adı altında Vişne Ticaret Bölgesi’nde faaliyetlerini beraber sürdürmeye başlamıştır.

Firmamız, hali hazırda 3500 M2 lik 4 katlı mağazada, 200’ü aşkın marka ile 10 bin’in üzerinde modeli yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Başta Rusya Federasyonu olmak üzere; Suudi Arabistan, Ukrayna, Irak, Libya ile ihracat yapmakta ayrıca iç piyasaya da ürün tedarik etmektedir. Şirketimiz, ürünleri ile Orta Asya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika pazarı başta olmak üzere 5 kıtada 25 farklı ülkede aranan bir marka olmuştur.

İlkemiz “Üretimde Kalite, Ticarette Güven” dir.

İletişime Geç связаться с нами Contact Us اتصل بنا


Mavi Boncuk Tekstil sanayi Ticaret Limited Şirketi

Adres: Vişne Caddesi No:218/A
Yıldırım Bursa
Tel:+90 552 416 0322